Daphne

About

Completed 1966 as Daphne for C.S.M. 1985 sold to Lina Maritime Cyprus and renamed Belle Daphne. 4-2-1992 arrived Alang for scrap.

Information
Also known as
Belle Daphne
IMO number
6608256
Call sign
PJKJ
Construction number
187
Tonnage
71.171 ton
Beam
34m
Length overall
244m
Year of construction
1966
Year of renaming/broken up
1992
Service for Shell
1966 to 1985
Cargo
Class
Flag state
Home port
Manager
Shipyard
Status
Photo(s)

Comments

Sailors

Name Job Period Details
Bertus Stuivenberg bediende 1966 to 1967
J. Broekmeijer 3e stuurman 1966 to 1967
Wouter Pronk lichtmatroos (matroos onder de gage) 1966 to 1967
Gerard Sammy Hartman matroos/scheepsgezel 1966 to 1967
Fred Smolenaars cook 1966 to 1967
Frans Koens 5th engineer 1966 to 1967
Jaap Leeuwis radio officer 1966 to 1967
Willem Sinke fireman/greaser 1966 to 1967
Jieles Vd Linden handlanger 1966 to 1967
Martin Schuurs volmatroos 1966 to 1967
Anne Heeringa chef kok 1966 to 1967
Frans Dirks aankomend scheepsgezel 1966 to 1967
Klaas Stobbe 5th engineer 1967 to 1968
Frank Tullmann scheepsgezel algemene werkploeg 1967
Willem Van Vessem salonbediende 1967
Adam Zalm matroos/scheepsgezel 1967
Dirk Bakker bediende 1967 to 1968
Fred Nederbragt 3rd engineer 1967 to 1968
C.f. Van Der Ende 2nd cook and baker 1967
Hessel Slot 4e stuurman 1967
H.p.m. Oosterveer bankwerker 1967 to 1998
Aart De Ruijter 1e pompman/bankwerker 1967 to 1968
Martin Schuurs volmatroos 1967 to 1968
J.p.g.a. Plantinga 5th engineer 1967
Hans Plantinga 5th engineer 1967 to 1968
Gerrit De Graaf 5th engineer 1968 to 1969
Aad Smit steward 1968 to 1970
Gert Van Driel head cook 1968
G. Buma 2e stuurman (2nd officer/mate) 1968 to 1969
Rients Agema 3e stuurman, 2e stuurman 1968 to 1969
Jan Pieters leerlingwerktuigkundige 1968
Kiel Buiks 2 matroos/scheepsgezel 1969 to 1970
Leo Van Beek matroos/scheepsgezel 1969 to 1970
Martin Schuurs volmatroos 1969 to 1970
Kees Van Veen 2nd cook and baker 1969 to 1970
Ren Sijnja 5th engineer 1969 to 1970
Peter Jacobs 3e stuurman 1969 to 1970
Aart De Ruijter 1e pompman/bankwerker 1969
Hans R. Godlieb 3rd engineer 1969 to 1970
J.c.a. Den Haan salonbediende 1969 to 1970
Jan Van Der Heijden officiersbediende 1970
Luuk Feunekes 3rd engineer 1970 to 1971
H.p.m. Oosterveer ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1970 to 1971
Kees Den Heijer 5e scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1970
Herman Van Der Linde 5e scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1970
W. Faas bediende 1970
Jan Bles aankomend scheepsgezel 1970 to 1971
Jan Water 5th engineer 1970 to 1971
Menno Stammes 2e stuurman (2nd officer/mate) 1970
Joost Fockema A... 3e stuurman 1971 to 1976
Martin Meeuw scheepsgezel algemene werkploeg 1971 to 1972
Leo Van Ierland scheepsgezel algemene werkploeg 1971 to 1972
Bram Verwijs 5th engineer 1971
John Oosterhof scheepsgezel algemene werkploeg 1971 to 1974
Carlo Mazairac apprentice engineer 1971
Hendrik Hennie ... bediende 1971
Willem Klein scheepsvakman 2 1971 to 1972
H.p.m. Oosterveer pumpman 1972 to 1973
Peter Van Agthoven steward 1972 to 1973
Arno Gielkens salonbediende 1972
Jan Van Alebeek 4th engineer 1972
Menno Baas steward 1972 to 1973
Ronald Ruts 3e stuurman 1972
Kees Storm 1 apprentice engineer 1972 to 1973
Joop van Beek 3e stuurman 1972 to 1973
Dirk De Jong 4th engineer 1972
Gerrit Jonkman scheepsvakman 2 1972
Louis Lucking 5th engineer 1972
Guido M. Doyer officer's steward 1972
Willem Baris 1 5th engineer 1973
Mart Kitzen matroos/scheepsgezel 1973
Jacques Pronk scheepsvoorman 1973 to 1974
Frans Barg radio officer 1973
Bart Koppe 3e stuurman 1973
Martin Meeuw scheepsgezel algemene werkploeg 1973 to 1974
Robert Neelemaat 4th engineer 1973
Jaques Van Weijen scheepsvakman 1 1973
Henk Bijvank 2e stuurman (2nd officer/mate) 1973
Hans De Bruin scheepsgezel algemene werkploeg 1973
J. Broekmeijer 1e stuurman 1973
Matt Vloo aankomend kok 1973
Cees Van De Vrie 3e stuurman 1973
Manferd Ten Kate matroos/scheepsgezel 1973 to 1974
Rijnder De Boer 3rd officer 1973
Dirk Bakker hoofd bediende 1974
Rob Niezing 4th engineer 1974
Ed Kraszewski stuurmansleerling 1974 to 1975
Ger Braak hoofdwerktuigkundige 1974
Louis Ernst hoofd voeding 1974 to 1975
Adri Van Der Ster 3rd engineer 1974 to 1983 leerling werktuigkundige/3e werktuigkundige
Ernest W. Van D... 3e stuurman 1975
Henry Hendrix 2e pompman/bankwerker 1975
Kees Prins scheepsgezel algemene werkploeg 1975
Jack Jongen matroos/scheepsgezel 1975 to 1976
Cees Van De Vrie 2e stuurman (2nd officer/mate) 1975
Harry Zwanenburg 5th engineer 1975 to 1980
Fred Van Der Vorm 2nd engineer 1975 to 1976
Ruud Roquas radio officer 1975
Henk Rikken 1e pompman/bankwerker 1975 to 1976
Paul Harmans scheepsgezel algemene werkploeg 1975 to 1976
Willem De Vries 5th engineer 1976 to 1977
Ruud De Haan 2e stuurman (2nd officer/mate) 1976 to 1977
Piet Van Coenen scheepsgezel algemene werkploeg 1976
Adri De Ridder 5th engineer 1976
Engels matroos/scheepsgezel 1976
Theo Moonen Knutsj matroos/scheepsgezel 1976 to 1977
Nico Detroye radio operator 1976
Jmsanders matroos/scheepsgezel 1976
Sino Siets Van ... asw 1976
C.N.M. V.d. Weijden 4th engineer 1976
Dick Van Eenige scheepsgezel algemene werkploeg 1976 to 1977
Rene Van Huet scheepsvakman 2 1976
Jacques Pronk scheepsvoorman 1976
Marius Wanders 2e stuurman (2nd officer/mate) 1976 to 1977
Dirk Bakker hoofd bediende 1976
Anonymous jaw 1977
Jan Van Den Berg radio officer 1977
Leo Van Ierland scheepsgezel algemene werkploeg 1977
Berry Van Iersel 4e stuurman 1977
Manferd Ten Kate scheepsgezel algemene werkploeg 1977
Fortanier Rob apprentice engineer 1977
Jan Dallmeijer matroos/scheepsgezel 1977 to 1978
Willem De Ruiter s.a.w. 1977
Hans Scholte-aalbes matroos/scheepsgezel 1977
Harry Crombach matroos/scheepsgezel 1977 to 1980
Jos Timmermans 4th engineer 1977
Hans Maassen 2nd engineer 1977 to 1978
Ko Snel 1 matroos/scheepsgezel 1977
Eric Warnies bediende 1978 to 1979
John Nelemans matroos/scheepsgezel 1978
Jan Blaak 4th engineer 1978 to 1979
Rob Boon bediende algemene dienst 1978
Willem De Ruiter s.a.w. 1978 to 1979
Tom Brandts leerlingwerktuigkundige 1978
Peter Rolff 4th engineer 1978 to 1979
Leo Visser 5th engineer 1978
Rijnder De Boer 2nd officer 1978
Willem Hennink 3rd engineer 1978
Hans Van Der Meer leerlingwerktuigkundige 1978 to 1979
Ron Smeijsters aankomend scheepsgezel 1979 to 1980
Remco Pronk matroos/scheepsgezel 1979 to 1980
A. J. Van Gend matroos/scheepsgezel 1979 to 1980
Peter Van De Bunt 1 rubberboy 1979 to 1980
Angelo Pervoost rubberboy 1979
Ben Van Der Kooij aankomend scheepsgezel 1979
Rolf Kamperman cook 1979 koksmaat/kok
Willem Kramer 4th engineer 1979
Mozes Schouten koksmaat 1979 to 1980
Gert Specht scheepsvakman 1979
Ko Snel 1 matroos/scheepsgezel 1979 to 1980
Theo Meeuw bediende algemene dienst 1979 to 1980
Piet De Jong asv 1979 to 1982
Frans De Vries scheepsvakman 1979
Raoul Van Ommen aankomend scheepsgezel 1979
Adri De Ridder 4th engineer 1979 to 1980
Aad Van Eijsden aankomend scheepsgezel 1979 to 1980
A. Verbunt 2 aankomend kok 1980 to 1981
Dirk Hensen matroos/scheepsgezel 1980 to 1981
Marco Muller rubberboy 1980 to 1981
Ruud De Leur 4e stuurman 1980
Richard Van Der Blom rubberboy 1980 to 1981
Jos Peeters 4th engineer 1980 to 1981
Martin Bouwkamp steward 1980
Frans Van Der Lei 1e stuurman 1980 to 1981
Marc Biemans matroos/scheepsgezel 1980 to 1981
Theo J.M.H. Bakker 3rd engineer 1980
Erwin Weber matroos/scheepsgezel 1980 to 1990
Willem Huijgen hoofd voeding 1980 to 1981
John Jansen 2 scheepsgezel algemene werkploeg 1981
Wim Grund 2nd engineer 1981
Koos Hooghiem 3e stuurman 1981 to 1982
Rob Bosman 2nd engineer 1981 2nd engineer/mentor
Ronald Mammen rubberboy 1981 to 1982
Willem Klein scheepsvakman 1 1981
Marius Wanders 1e stuurman 1981
Huub Van Haelen 5th engineer 1981
Roger Heuts matroos/scheepsgezel 1981 to 1982
Steve Wollrabe bediende 1981
Jacques M. Verest stuurmansleerling 1981
Ad Van Unen 5th engineer 1981
Adrie Van Leeuwen master 1982
Peter Verhoef stagair scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1982 stagiaire werktuigbouwkundige
Johan Mol matroos/scheepsgezel 1982 to 1985
Fenno Hamming bediende 1982 to 1983
Gerrit Jan Harlaar 3rd engineer 1982 to 1983
Geert-jan Feringa matroos/scheepsgezel 1982 to 1983
Leo Visser 4th engineer 1982
Hans Meijer 5th engineer 1982
Theo J.M.H. Bakker 3rd engineer 1982
Klaas Galama 5th engineer 1982 to 1983
Gerrit Jan Harlaar 4th engineer 1982
M.f. Koens 2nd engineer 1982 to 1983
Raphael Gallis leerlingwerktuigkundige 1982
Ad Van Unen 4th engineer 1982
Rob Dekker scheepsgezel algemene werkploeg 1982
Edwin Amat apprentice engineer 1982 to 1983 stagiaire wtk
A. Verbunt 2 cook 1982
Taco Neven sgo (semi geïntegreerd officier) 1982 to 1983
Fortanier Rob 4th engineer 1983
C.f. Van Der Ende hoofd voeding 1983 to 1984
Ruud Popken scheepstechnicus 1983 to 1987
Rene De Jong matroos/scheepsgezel 1983
C.G. Van Der Zwet 2nd engineer 1983
Martenbosje aankomend scheepsgezel algemene werkploeg (asaw) 1983 to 1984
Henk Kok steward 1983
Fred Van Maanen aankomend scheepsgezel algemene werkploeg (asaw) 1983 to 1984
Kees Roelvink rubberboy 1983
Lieuwe Thibaudier hoofd voeding 1983
Raphael Gallis 3e stuurman 1983
Rene Hendriks 1e stuurman 1983
Fortanier Rob 4th engineer 1984 to 1985
Gerrit Jan Harlaar 3rd engineer 1984
Gert Van Driel hoofd voeding 1984 to 1985
John Bovendeaard pumpman 1984 to 1986
Jan De Boer radio officer 1984
Eduard R. Baaij radio officer 1984
Jerry Van Delft matroos/scheepsgezel 1984
Willem Huijgen hoofd voeding 1984
Glenn Mellonius 3rd engineer 1984 to 1985
Frank Tullmann hoofd voeding 1984
Rene Telder matroos/scheepsgezel 1984
Bart Koppe 1e stuurman 1984
Willy Fenstra bediende 1985
Erwin Weber aankomend scheepsgezel 1985
Aad Storm 2nd engineer 1985
Walter Vermaat matroos/scheepsgezel 1985
Henk Rolvink assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1985
Hans Burger 1 2nd engineer 1985
Floor Kuijt safety officer 1985
Eric Marggraf matroos/scheepsgezel 1985
Marco Schiphorst aankomend scheepsgezel algemene werkploeg (asaw) 1985
Wolf Beekman chief officer 1985
Rene Van Huet scheepsvakman 1 1987 to 1988

Anecdotes

Date Visitor Anecdote
02/06/2015 - 20:40 Leo Van Batenburg

Hey guys,
With 6-8 young guys from Rotterdam (office Shell) trough KLM to NewYork JFK then Boston (Mass) en Portland (Maine) first time on Daphne. Nicknames; Peen (Vlaardingen) , Dildo-Gert-Jan? (IJselstein Utrecht)Jantje (Utrecht), John (Utrecht), Assis (Vilssingen of Middelburg)
Anybody listening?
Write back,
Leo van Batenburg

02/15/2012 - 12:20 Kiel Buiks 2

Heb in 69/70 op deze boot gevaren als matroos op de oost. Australia new Zeeland en de golf. Was een toffe Tyd Ik wil alle lui die toen aan boord. Zaten de groeten doen en verder zeer goeden gezondheid. Groetjes. Kiel buiks.

02/04/2009 - 21:46 A.j. De Gooijer Bill

opgestapt in singapore met een ploeg rubber boys na 1 dag in het hotel aan boord en de ketel in om schoon te spuiten ik wist absoluut niet waar ik mee bezig was. verder vond ik het een troosteloze roestbak .en spoelpoorten schoonmaken was de grootste ramp die ik maar kan verzinnen.verder was de lol en ervaringen goud waard.